Rubrika: Návody

Užitečné a praktické návody a postupy pro používání WordPressu, WordPress pluginů a šablon. Naleznete zde různé jednoduché, ale pokročilejší tipy a triky, které Vám pomohou při vytváření webové stránky ve WordPressu.

Jak nainstalovat a aktivovat WordPress šablonu?
Peter Dudák
13.06.2024

Jak nainstalovat a aktivovat WordPress šablonu?

Chcete vědět jak snadno a rychle nainstalovat šablonu do vašeho WordPressu? Tak potom jste na správném místě! V tomto článku vám krok za krokem ukážeme, že to není žádná věda a to iv případě, že jste ve WordPressu úplným začátečníkem.
Registrace a transfer domény
Peter Dudák
29.05.2024

Chcete mít vlastní webovou stránku? Začněte s výběrem a registrací domény

Hledáte způsob, jak vytvořit vlastní webovou stránku nebo online obchod? Prvním krokem je registrace domény, která slouží jako adresa vaší stránky na internetu. V tomto článku se dozvíte, co je to doména, jaké typy existují a jak si ji jednoduše zaregistrujete.
Ajaxové vyhledávání bez WordPress pluginu
Peter Dudák
20.09.2023

Ajaxové vyhledávání bez WordPress pluginu

WordPress v základu nabízí jednoduché vyhledávání, které můžete použít na vaší webstránce. Elegantnější a rychlejší je ajaxové vyhledávání, díky kterému se výsledky vyhledávání načítají bez nutnosti znovunačítání celé webové stránky.
Jak propojit PPL s WooCommerce přes Toret plugin
Peter Dudák
03.07.2023

Jak propojit PPL s WooCommerce přes Toret plugin

Rozšiřte své možnosti online prodeje s pluginem Toret PPL pro WooCommerce! Umožní Vám nejen jednoduchou správu dopravy a zasílání objednávek, ale také výrazně ušetří Váš čas. V tomto rozsáhlém návodu se dozvíte jak propojit PPL s WooCommerce.
Implementace ČSOB platební brány přes Toret plugin
Peter Dudák
19.04.2023

Implementace ČSOB platební brány přes Toret plugin

Implementace ČSOB platební brány je díky pluginu od Toret Plugins opravdu jednoduchá. Testování i nasazení do ostrého provozu zvládne i méně technicky zdatný člověk.
Jak nainstalovat plugin ve WordPressu
Peter Dudák
15.04.2023

Jak nainstalovat plugin ve WordPress?

WordPress pluginy lze nainstalovat několika způsoby. V tomto návodu si ukážeme dva jednoduché způsoby, jak nainstalovat plugin přes WordPress administraci, které zvládne i úplný začátečník.
WP-Zľavy.sk newsletter

Vždy aktuální WordPress slevy!

Začněte odebírat náš newsletter a už nezmeškáte žádné slevy a akce na WordPress pluginy, šablony, kurzy, hostingy a domény!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek! Děkujeme.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram