Oxygen Builder ruší lifetime licence

Peter Dudák
04.01.2023
Oxygen Builder

Soflyy koncem listopadu loňského roku avizovali ukončení prodeje celoživotní licence Oxygen buildera, který je výjimečný tím, že deaktivuje celý systém WordPress šablon a celou roli při tvoření webové stránky převezme na sebe. Díky tomu nekoliduje kód, který se načítá z WordPress šablony s kódem s page builera díky čemuž je kód čistší, je ho méně a díky tomu se webstránky načítají rychleji.

Obecně je o Oxygen builderu známo, že je určen pro pokročilejší uživatele, kteří mají alespoň elementární znalosti z html a css a také je o něco méně intuitivní oproti Elementor page buildru, Breakdance builderu nebo Divi buildru. Určitě ale stojí minimálně za vyzkoušení. Někomu může vyhovovat práce s Oxygen builderem více než s jinými buildry či WordPress šablonami, zejména flexibilita, kterou přinášejí do určité míry všechny page buildre, ale která je u Oxygenu ještě výraznější.

Oxygenbuilder a Breakdancebuilder výhodně za $229

Zľava: 30%
Časově omezená možnost získat Oxygenbuilder na celý život a Breakdance builder na 1 rok za výhodnou cenu.
Využiť zľavu
Po exspirácii

Současné ceny

  • Basic - $129
  • WooCo - $149
  • Ultimate - $179
  • Oxygen + Breakdance - $229

Jaké budou nové ceny?

Není známo, jaké budou nové ceny Oxygenu, víme jen, že se budou měnit celoživotní licence na roční.

Co to znamená pro stávající zákazníky?

Ti, kteří si stihli koupit celoživotní licenci nebudou ovlivněni touto změnou a nebudou muset platit za Oxygen Builder každý rok, proto je výhodné jej koupit co nejdříve, pokud nad tím uvažujete.

Kdy se zruší lifetime licence?

Toto ještě podle oficiální zprávy Soflyy ještě nevědí ani oni sami (alespoň v době, kdy zveřejnili informace o zrušení prodeje celoživotních licencí). Změnu však provedou bez varování.

Pridajte hodnotenie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP-Zľavy.sk newsletter

Vždy aktuální WordPress slevy!

Začněte odebírat náš newsletter a už nezmeškáte žádné slevy a akce na WordPress pluginy, šablony, kurzy, hostingy a domény!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek! Děkujeme.

Sdílet
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram