Poslední šance na doživotní licenci WP All Import

Peter Dudák
31.01.2023
WP All Import

Soflyy se rozhodlo zrušit lifetime licence pro WP All Import plugin stejně jako pro Oxygen Builder. Nově si budete moci koupit licence tohoto WordPress pluginu na jeden rok, po jehož uplynutí budete mít plugin stále funkční, ale nebude možné jej aktualizovat pokud si licenci neprodloužíte na další rok. Důvovdem přistoupení k této změně je zejména udržitelnost vývoje a zvyšující se náklady.

Současné ceny pluginu WP All Import

PACKAGES

  • Import Pro Package - $249
  • Import + Export Pro Package - $299
  • WooCommerce Import Package - $149

STANDALONE

  • Import Standalone - $99
  • Import + Export Standalone - $169
  • Export Standalone - $99

Jaké budou nové ceny?

Tvůrci tohoto nadupaného WordPress pluginu ještě nezveřejnili nový ceník. Momentálně je známo jen to, že celoživotní licence by měly vystřídat roční už letos.

Jaký dopad bude mít tato změna na stávající uživatele?

Tí, ktorí si už zakúpili celoživotnú licenciu WP All Import pluginu nebudú nijak ovplyvnení. Jejich celoživotní licence bude i nadále celoživotní a nebudou si muset kupovat roční licence. Beze změny zůstává support, i vývoj.

V případě nových produktů a doplňků k pluginu WP All Import si budou moci stávající uživatelé dokoupit roční licence k již koupeným platným lifetime licencím.

Pridajte hodnotenie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP-Zľavy.sk newsletter

Vždy aktuální WordPress slevy!

Začněte odebírat náš newsletter a už nezmeškáte žádné slevy a akce na WordPress pluginy, šablony, kurzy, hostingy a domény!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek! Děkujeme.

Sdílet
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram