WPFunnels končí s lifetime licencí

Peter Dudák
15.01.2023
WPFUnnels

WPFunnels je WordPress plugin, který umožňuje uživatelům vytvářet a manažovat funnely v rámci své WordPress stránky. Tento plugin obsahuje řadu předpřipravených šablon, které Vám pomohou rychle vytvářet profesionálně vypadající webstránky. Momentálně jej můžete koupit v roční i celoživotní licenci. Přestože nenabízí free verzi na otestování, můžete využít 15 denní garanci peněz v případě, že by nesplňoval Vaše očekávání.

WPFunnels podobně jako například Soflyy s Oxygen buildrem, nebo s WP All Import pluginem, ale i více vývojářů, se rozhodlo od nového roku, resp. někdy během něj zrušit prodej celoživotních licencí nebo zvýšit ceny jako například Breakdance Builder, WP Rocket nebo Divi plugins. Důvodů uvádějí několik, včetně udržitelnosti vývoje.

Kdy zruší WPFunnels lifetime licenci?

Tvůrci jednoho z nejlepších WordPress pluginů pro tvorbu funnelů ohlásili zrušení lifetime licencí na únor 2023. Bližší datum neuvádějí. Tato změna by se neměla dotknout již existujících uživatelů s lifetime licencí.

Sleva 20% na WPFunnels

Zľava: 20%
Sleva platí na roční i celoživotní licence na WPFunnels. S tímto funnel builderem pro WordPress dokážete vytvářet funnely.
Využiť zľavu
Po exspirácii
Pridajte hodnotenie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WP-Zľavy.sk newsletter

Vždy aktuální WordPress slevy!

Začněte odebírat náš newsletter a už nezmeškáte žádné slevy a akce na WordPress pluginy, šablony, kurzy, hostingy a domény!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek! Děkujeme.

Sdílet
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram